Biuro: 43-200 Pszczyna, ul. Bielska 44
Magazyn: 43-200 Pszczyna, ul. Bielska 48 B
32 214 43 40 // Sprzedaż 32 214 43 31 do 33

  E-HuRT

Magazyn

Na Magazyn składa się kilka działów.

Dział Przyjęć jest jednym z najważniejszych działów w firmie Ambra Sp. z o.o., ponieważ ma on bardzo duży wpływ na funkcjonowanie magazynu. W chwili obecnej w wyżej wymienionym dziale są zatrudnione następujące osoby na różnych stanowiskach:

Do głównych zadań Działu Przyjęć należy ścisła współpraca z Działem Zakupów, przyjęcie towaru na magazyn po ówczesnym sprawdzeniu zgodności zamówienia pod względem ilościowym i jakościowym oraz rozlokowanie go na magazynie. Dodatkowo pracownicy odpowiadają za uzupełnienie lokacji wydawczych oraz kompletację ciężkich zamówień.

Dział Kompletacji Zamówień tzw. „wydawka” jest równie ważnym działem. W dziale tym pracują następujące osoby:

Do głównych obowiązków Działu Kompletacji należy wydanie według dokumentu LW (dokument wydawczy) odpowiedniego towaru
o odpowiedniej jakości w odpowiedniej ilości. Towar musi zostać spakowany w należyty sposób w opakowania kartonowe i przygotowany do załadunku.

Dział Załadunku jest kolejnym elementem związanym z gospodarką magazynową.

Dział ten składa się z 12 osób:

Głównymi zadaniami pracowników Działu Załadunku jest weryfikacja zamówień na podstawie karty drogowej oraz ich załadunek na samochód w odpowiedniej kolejności.

Dział Wysyłki Kurierskiej funkcjonuje około 3 lat i dzięki niemu firma Ambra Sp.z o.o. obsługuje klientów na terenie całej Polski. W dziale tym pracują na chwile obecną 2 osoby, których głównym zadaniem jest przeprowadzenie w sposób należyty całego procesu pakowania i nadawania paczek kurierskich oraz czuwanie nad ich terminowością i jakością.

Dział Zwrotów Towarowych jest działem jednoosobowym. Do głównych zadań pracownika należy przyjmowanie i weryfikacja zwrotów, nadwyżek i uszkodzeń na podstawie protokołów oraz przygotowywanie zwrotów sezonowych.

Dział Inwentaryzacji jest również działem jednoosobowym do którego zadań należy kontrola zgodności stanów magazynowych, przeprowadzanie inwentaryzacji na pojedynczych indeksach oraz analiza skreślanego podczas kompletacji towaru.

Kontakt

Copyright © 2017 by Ambra Sp.z o.o. // All Rights Reserved