Biuro: 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Hutnicza 7
Magazyn: 43-200 Pszczyna, ul. Bielska 48 B
32 214 43 40 // Sprzedaż 32 214 43 31 do 33

  E-HuRT

O Nas

Jesteśmy liderem w swojej branży na południu Polski i trzecią co do wielkości firmą w całym kraju z ponad 25-cio letnim doświadczeniem.

Zbudowaliśmy zgrany zespół, który codziennie stawia sobie ambitne cele. Dynamiczny rozwój firmy i osiągane sukcesy to efekt wspólnej pracy wszystkich pracowników. To właśnie oni tworzą charakter i niepowtarzalną osobowość zarówno Ambry jak i całej Grupy Eurocash. Posiadamy szereg benefitów dla pracowników i ich dzieci.Zobacz szczegóły

korzyści dla pracownika

Możliwość
awansu
wewnętrznego

Opieka
medyczna

Karty
fitness

Pikniki
rodzinne

Bilety na
wydarzenia
kulturalne

Prezenty
świąteczne

imprezy
świąteczne

pudełko
pomysłów

Korzyści dla dzieci pracowników

Stypendia

Mikołajki

Kolonie

konkursy

Awans Wewnętrzny

Praca jest naszą pasją, wiemy, że nasze zaangażowanie przekłada się na wyniki firmy. Wielu z nas może pochwalić się długoletnim stażem pracy w Ambrze, co jest najlepszym dowodem na to, że pracownicy od wielu lat wierzą w rozwój firmy. Poznaj naszych pracowników, którzy doskonale znają pracę na różnych stanowiskach.

 • Sylwia Rudnik

  Sylwia jest pracownikiem z największym stażem i pamięta początki Ambry. Razem z kilkoma osobami pracuje na nasz sukces już 26 lat. Początkowo Sylwia zajmowała się wszelkimi zadaniami w firmie- wypisywała faktury, wydawała i odbierała towar, kasowała pieniądze. Przez kolejne 7 lat była fakturzystką, a później przeszła na magazyn i tam doskonale się sprawdzała na wydawaniu W-zetek i przyjęciach przez 14 lat. W ramach rekrutacji wewnętrznych Eurocashu, w lutym 2017 roku Sylwia złożyła swoją kandydaturę na stanowisko Obsługi Kasy/Kasjera i od tego czasu odpowiada za poprawne rozliczenia kierowców.

 • Marek Dzida

  Ambra zatrudniła Marka Dzidę w 2002 roku na stanowisko kierowcy. Przez rok Marek zastępował przedstawicieli handlowych podczas ich urlopów i nieobecności, aby w 2003 roku awansować na stanowisko przedstawiciela handlowego w regionie od Cieszyna do Raciborza. Dyrektor, któremu podlegał Marek, dostrzegł, że widzi on problemy regionu i wykazuje się umiejętnością zarządzania ludźmi. W 2013 roku Marek objął stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży i obecnie jest odpowiedzialny za sprzedaż na cały Śląsk.

 • Sławomir Połujański

  Sławek swoją dzisiaj 23- letnią przygodę z Ambrą rozpoczął na stanowisku kierowcy. Po 6 miesiącach pracy, podczas których Sławek zastępował w trakcie urlopów i nieobecności przedstawicieli handlowych, awansował na stanowisko przedstawiciela handlowego, którym był przez następne 14 lat. W tym czasie wykazał się bardzo dobrą organizacją pracy własnej, doskonałym kontaktem z klientem, co przyczyniło się do jego awansu. 4 lata temu Sławek wyspecjalizował się w zawodzie kupca i od tego czasu pracuje na stanowisku kierownika zarządzania kategorią.

 • Wojciech Janusz

  Wojtek rozpoczął pracę w Ambrze w marcu 2003 roku na stanowisku magazyniera. Do jego obowiązków należał załadunek samochodów, a po miesiącu został przekierowany do kompletacji towaru. Po 6 miesiącach ponownie został przekierowany na stanowisko kierowcy. Po trzech latach pracy w transporcie wrócił na magazyn pracując kolejno jako relokujący, pracownik magazynu przyjęć, brygadzista magazynu przyjęć, kierownik magazynu przyjęć. Dzisiaj, po 14 latach pracy obejmuje stanowisko Zastępcy Kierownika Magazynu.

Poznaj nasze działy

Dołącz do Nas

Formularz rekrutacyjny

Data rozpoczęcia pracy

Załącz CV*

List Motywacyjny

* Pole wymaganeKontakt

Copyright © 2017 by Ambra Sp.z o.o. // All Rights Reserved